Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
| Модел: | A1586 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A8 |
| РАМ памет: | 1GB DDR3 |
| Памет: | 16GB вградена памет |
| Слот за карта: | НЕ |
| Видео карта: | PowerVR GX6450 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.70'' (11.94cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.2, 31mm |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 138.1 x 67 x 6.9 mm |
| Батерия: | Li-Po 1810 mAh |
| Тегло: | 129 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | space grey |
| Производител | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone 6.
Модел смартфон с ключови подобрения от предшественика си iPhone 5s - производителност, камера, дисплей.
Оборудван е с бърз A8 64-битов процесор, 1GB RAM, 16GB сторидж, достатъчен да съхраните важните ви файлове и 8MP камера.
Корпусът е със завършен и качествен дизайн. Стъклен и алуминиев материал се сливат безпроблемно и iPhone 6 изглежда чудесно в ръката ви.
Добре балансиран и достатъчно лек за размерите си - само 129 грама. 4.7-инчовият екран е със страхотно възпроизвеждане на цветовете и феноменален зрителен ъгъл и при най-ярка светлина.
Продуктът е с козметични недостатъци, които не нарушават работоспособността му.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


