Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
МониторHP Z27q G3, 27 инча, IPS QHD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
МониторDell U3419W, 34" IPS UltraWide QHD 3440 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопDell Latitude 5420, i3-1125G4, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
МониторFujitsu P24-8WE NEO, 24" IPS WUXGA 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
| Модел: | A1688 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.84 GHz Twister |
| Чипсет: | Apple A9 (14 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB вградена памет |
| Видео карта: | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.70'' (11.94cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 5 MP, f/2.2, 31mm (standard) |
| Камера: | 12 MP, f/2.2, 29mm (standard), 1/3", 1.22µm, PDAF |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | lightning port, 3.5mm jack |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 138.3 x 67.1 x 7.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1715 mAh |
| Тегло: | 143 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | nano-SIM |
| Цвят: | Gold |
| Производител | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone 6S.
Модел, който няма нужда от представяне. Отличен дизайн, бърз процесор, 2GB RAM памет, камера - 12 мегапиксела, Live снимки, 3D тъч дисплей!
Перфектно съотношение в ръката, страхотен IPS дисплей с диагонал 4.7 инча, 16GB място за съхранение на файлове и приложения и поддръжка на нови версии на iOS.
IPhone 6S е невероятен телефон, подходящ наследник на iPhone 6 с ключови подобрения в няколко много важни области: камера и изображения, по-интелигентен дисплей и тъч и като цяло подобрен контакт с потребителя.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност - следи от употреба.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват конкретните козметични недостатъци на реновиран с леки следи от употреба модел iPhone 6s.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP EliteDisplay E233, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Purple Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторDell P2419, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface 3, i5-1035G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2K 2256x1504
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
