Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Air M2 A2681 (2022) Silver, Apple M2, 24GB, 256GB SSD, 13.6'' Retina 2560 x 1664
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 16GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G9, i3-1215U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10750H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
| Модел: | A1466 |
| Клас: | лаптоп |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-4250U (3M Cache, up to 2.60 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB LPDDR3 |
| Памет за данни: | 250GB SSD SATA |
| Видео карта: | Intel® HD Graphics 5000 |
| Размер на дисплея: | 13.30'' (33.78cm) |
| Технология на дисплея: | LED одсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 900 пиксела |
| Предна камера: | 720p "FaceTime HD" webcam |
| Оптично устройство: | НЕ |
| LAN: | НЕ |
| WIFI: | WiFi 802.11ac |
| Интерфейси: | 2xUSB 3, ThunderBolt, analog audio out |
| Четец за карти: | SDXC слот за карта |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Снимките показват примерни козметични забележки на модела.
Недостатъците не пречат на функционирането на устройството.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
МониторDell P2720D 27'' Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.




