Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
ЛаптопApple Macbook Pro A2779 (2023) Space Gray M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
999.00 € / 1953.87 лв.
ЛаптопApple MacBook Air M1 A2337 (2020) Space Gray, Apple M1, 8GB, 256GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | A1261 |
| Клас: | лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core2Duo T9500 (6M Cache, 2.60 GHz, 800 MHz FSB) |
| РАМ памет: | 4GB DDR2 |
| Памет за данни: | 200GB SATA |
| Видео карта: | nVidia GeForce 8600M GT (512MB, 128-bit, @475MHz) |
| Размер на дисплея: | 17.00'' (43.18cm) |
| Технология на дисплея: | CCFL подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1680 x 1050 пиксела |
| Предна камера: | уеб камера |
| Оптично устройство: | 8X dual-layer DVD�RW/CD-RW SuperDrive |
| LAN: | Gigabit Ethernet |
| WIFI: | WiFi 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: | DVI, firewire port (400 + 800), 3xUSB 2 |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.1+EDR |
| Цвят: | сив |
| Производител | Apple |
Употребяван лаптоп Apple MacBook Pro A1261 (Early 2008).
С типичния за Apple елегантен и впечатляващ дизайн. Качеството на изработка също е върхово. Пантите са гладки, прилепянето при затваряне е безупречно.
Висока прецизност при изработка, 100% алуминиев дизайн, 17-инчов широкоекранен дисплей с отлична яркост и камера iSight.
Бързодействие и гладка работа в конфигурация Intel® Core™ 2 Duo T9500, 4GB оперативна памет и сторидж 200GB за файлове и ОС. Налична е и графична карта NVIDIA GeForce GT 8600M за още по-добра производителност.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторHP Z27q G3, 27'' IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторLenovo ThinkVision Pro2820D, 28'' MVA Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторDell P2722H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
