Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook PRO A3403 (2024) Apple M4 PRO, 24GB, 512GB SSD, 16.2" Liquid Retina XDR 3456x2234, Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
2599.00 € / 5083.20 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1707 (2017) Space Gray, i7-7820HQ, 16GB, 500GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (2014) Silver, i7-4770HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | A1502 |
| Клас: | Бизнес Клас |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel® Core™ i5-5257U ,3M Cache, up to 3.10 GHz |
| РАМ памет: | 8GB LPDDR3 1867Mhz |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | вградена Iris Graphics 6100 |
| Размер на дисплея: | 13.30 инча |
| Технология на дисплея: | Retina Display |
| Резолюция на дисплея: | 2560x1600 пиксела |
| Предна камера: | 720p FaceTime HD webcam |
| Оптично устройство: | Не |
| LAN: | Не |
| WIFI: | AirPort 802.11ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3, Thunderbolt 2 |
| Четец за карти: | SDXC Card Slot |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Производител | Apple |
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА със 12 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




