Подобни продукти
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 128GB Wi-Fi Space Gray Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
ТаблетApple iPad 9.7 6th Gen A1954 (2018) 128GB Wi-Fi+LTE Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ТаблетApple iPad Air 5th Gen 10.9 A2588 (2022) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G1 SFF, i5-4570, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook 14u G6, i7-8565U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon Pro WX3200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
МониторDell UltraSharp U2413f, 24'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторHP ProDisplay P223a, 21.5" W-LED, Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
| Модел: | A1489 |
| Клас: | таблет |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A7 (28 nm) |
| РАМ памет: | 1GB DDR3 |
| Памет: | 32GB вградена памет |
| Видео ускорител: | PowerVR G6430 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 7.90'' (20.07cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1536 x 2048 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~324 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP |
| Камера: | 5 MP, f/2.4, 33mm |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Размери: | 200 x 134.7 x 7.5 mm |
| Батерия: | Li-Po 6470 mAh |
| Тегло: | 331 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, EDR |
| Производител | Apple |
Употребяван таблет Apple iPad mini 2 (A1489).
С малките си размери и тегло моделът е супер удобен за работа и с една ръка. Метален корпус и интуитивен потребителски интерфейс.
iPad Mini 2 е оборудван с двуядрен процесор ARM v8 на 1.3GHz, 1GB оперативна памет и 32GB сторидж за снимки и приложения.
Екранът е 7.9 инча, неутрализиращ светлинните отблясъци и с олеофобно покритие, което защитава от надрасквания.
Налична е и 5MP основна камера с автофокус и HDR функция за страхотни снимки.
Батерията е литиево-йонна с капацитет 6470 mAh, което е достатъчно да издържи цял работен ден.
Незаменим работен помощник и джобно устройство за развлечение.
Предимствата на операционна система са известни - стабилност, скорост и сигурност.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му функционалност - нормални следи от употреба по корпуса и/или екрана.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА и 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G6, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
224.00 € / 438.11 лв.


