Подобни продукти
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
659.00 € / 1288.89 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface 3, i5-1035G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2K 2256x1504
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
ЛаптопDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопDell Latitude 5490, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
559.00 € / 1093.31 лв.
503.00 € / 983.78 лв.
| Модел: | iPad Pro 12.9 A1671 (2017) |
| Клас: | Таблет |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Apple A10X Fusion (10 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | PowerVR A10X Fusion (12-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 12.9'' инча (32.77см) |
| Технология на дисплея: | IPS, Retina |
| Резолюция на дисплея: | 2732 x 2048 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, HDR, Quad-LED flash |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, EDR |
| Сим карта: | Nano |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на таблети Apple iPad на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторFujitsu B24W-7, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.


