Подобни продукти
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 9th Gen A2602 (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5 А2133 (2019) Wi-Fi 64GB Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
659.00 € / 1288.89 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
МониторFujitsu P24-9 TE, 23.8 инча, IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопDell Latitude 5590, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Модел: | А1674 |
| Клас: | таблет |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Dual-core 2.16 GHz (Twister) |
| Чипсет: | Apple A9X (16 nm) |
| РАМ памет: | 2GB RAM |
| Памет: | 128GB вградена памет |
| Слот за карта: | не |
| Видео карта: | PowerVR Series 7 (12-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 9.70'' (24.64cm) |
| Технология на дисплея: | LCD дисплей |
| Резолюция на дисплея: | 1536 x 2048 пиксла |
| Разстояние между точките: | ~264 ppi |
| Предна камера: | 5 MP, f/2.2, 31mm (standard) |
| Камера: | 12 MP, f/2.2, 29mm (standard), 1/3", 1.22µm, PDAF |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | lightning port, 3,5mm jack |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 240 x 169.5 x 6.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 7306 mAh |
| Тегло: | 444 g |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран таблет Apple iPad Pro 9.7 (A1674).
Страхотен таблет, модел 2016г., който ще ви впечатли с нов про Retina дисплей с по-голяма яркост, по-широка цветова гама, по-ниска отражателна способност, режим Night Shift и True Tone технология за динамично регулиране на баланса на бялото. iPad Pro осигурява невероятна производителност с 64-битовия A9X чип, който се конкурира с повечето преносими компютри, заедно с аудиосистемата с четири говорителя, която е два пъти по-мощна, нова 12-мегапикселова камера iSight за снимане на видео в Live Photos и 4K видео, 5-мегапикселовата FaceTime HD камера и по-бързи безжични технологии.
Изключително тънък, лек и удобен със своите едва 440гр., за да е навсякъде с вас. Елегантен алуминиев корпус, типичен за Apple и 128GB вградена памет за файлове и приложения.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютриDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7000 USFF, i5-12500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
609.00 € / 1191.10 лв.
548.00 € / 1071.79 лв.




