Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Silver
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256x1504
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
МониторDell UltraSharp U3223QZ, 32"HDR, IPS 4K 3840x2160
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
| Модел: | iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4" инча (10.16 см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.4, 35mm (standard) |
| Камера: | 8 MP, f/2.4, 33mm (standard), 1/3.2", 1.4µm, AF |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| LAN: | 10/100/1000 |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 5.
За разлика от предшествениците си iPhone 4 и 4s, iPhone 5 е с изцяло обновен дизайн, алуминиев корпус, тънък, лек и функционален. Дисплеят е 4 инча с познатата IPS технология, гарантираща реални цветове и отлична яркост.
Моделът е оборудван с Apple A6 1.3 Ghz процесор, 8-мегапикселова камера и 16GB място за снимки, файлове и приложения. Страхотно решение при избора ви на смартфон, когато търсите малки размери и гладка производителност. А със своите 112 грама и стилен дизайн, iPhone 5 изглежда чудесно в ръката ви.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.


