Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Black В оригинална опакова
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, RTX 4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1350P, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G1 SFF, i5-4590, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
| Модел: | A1507 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Dual-core 1.3 GHz Swift (ARM v7-based) |
| Чипсет: | Apple A6 (32 nm) |
| РАМ памет: | 1GB RAM |
| Памет: | 32GB вградена памет |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.00'' (10.16cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP |
| Камера: | 8 MP, f/2.4, 33mm (standard), 1/3.2", 1.4µm, AF |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | WiFi 802.11 b/g/n |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 124.4 x 59.2 x 9 mm |
| Батерия: | Li-Po 1510 mAh |
| Тегло: | 132 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | White |
| Производител | Apple |
Промоцията е валидна до 07.01.2019г. или до изчерпване на количествата.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопLenovo ThinkPad X13 Gen 2, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1030 G2, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080, Тъчскрийн
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопDell Latitude 5420, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.


