Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1119.00 € / 2188.57 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторHP EliteDisplay E272Q, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1019.00 € / 1992.99 лв.
917.00 € / 1793.50 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
679.00 € / 1328.01 лв.
611.00 € / 1195.01 лв.
| Модел: | iPhone 6 128GB |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A8 (20 nm) |
| РАМ памет: | 1GB DDR3 |
| Памет: | 128GB вградена памет |
| Видео карта: | PowerVR GX6450 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.70 инча |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard) |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm (standard), 1/3", 1.5µm, PDAF |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning port, 3.5mm jack |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Space Grey |
| Производител | Apple |
| Описание: | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone 6.
Модел смартфон с ключови подобрения от предшественика си iPhone 5s - производителност, камера, дисплей.
Оборудван е с бърз A8 64-битов процесор, 1GB RAM, 128GB сторидж, достатъчен да съхраните важните ви файлове и 8MP камера.
Корпусът е със завършен и качествен дизайн. Стъклен и алуминиев материал се сливат безпроблемно и iPhone 6 изглежда чудесно в ръката ви.
Добре балансиран и достатъчно лек за размерите си - само 129 грама. 4.7-инчовият екран е със страхотно възпроизвеждане на цветовете и феноменален зрителен ъгъл и при най-ярка светлина.
Продуктът е с козметични недостатъци, които не нарушават работоспособността му.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
789.00 € / 1543.15 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.
