Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
МониторFujitsu B24-9TE, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
КомпютриDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
| Модел: | А1778 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 128GB вградена памет |
| Слот за карта: | НЕ |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.70 '' (11.94cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, f/2.2, 32mm |
| Камера: | 12 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/3", OIS, PDAF |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 138.3 x 67.1 x 7.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1960 mAh |
| Тегло: | 138 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Цвят: | Rose gold |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 7.
На пръв поглед прилича на предшественика си iPhone 6s, но с подобрени характеристики. С бърз четириядрен процесор A10 Fusion, 128GB място за файлове и приложения, оптимизирана батерия. С подобрена 12-мегапикселова камера и 4-ледова светкавица за по-добри снимки и при намалена светлина. И за да не пренебрегваме селфитата, при iPhone 7 предната камера е 7 мегапиксела.
Революционното при този модел iPhone е, че Home бутонът няма така наречения "клик". Тук Apple използват "Taptic Engine" технология (линеен вибрационен модул), което създава усещане, че цялата долна част на дисплея клика, когато натискате бутона. Премахнат е и 3.5мм аудио жак, а вместо това може да свържете слушалки с Lightning конектор.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 450 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.91 € / 860.39 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ЛаптопDell Latitude 7430, i7-1265U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
467.00 € / 913.37 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.


