Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
МониторDell P2418HZm, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G5 SFF, i5-9500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
859.00 € / 1680.06 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
МониторDell UltraSharp U3223QZ, 32"HDR, IPS 4K 3840 x 2160
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторHP Compaq LA2405x, 24" WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | iPhone 11 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49 см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide), |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 150.9 x 75.7 x 8.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3110 mAh |
| Тегло: | 194 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Green |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
МониторSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.


