Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB , 128GB SSD + 500GB HDD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
Работна станцияHP Z240 Tower, i7-6700, 16GB DDR4, 512GB SSD, AMD FirePro V5900
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
224.00 € / 438.11 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5570, i7-12800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080 , RTX A2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1029.00 € / 2012.55 лв.
926.00 € / 1811.10 лв.
| Модел: | iPhone 12 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1170 x 2532 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 146.7 x 71.5 x 7.4 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2815 mAh |
| Тегло: | 164 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Black |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB White
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24d-10, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.


