Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1149.00 € / 2247.25 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
МониторHP E34m G4, 34" VA LCD WQHD 3440 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
439.91 € / 860.39 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
| Модел: | iPhone 13 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1170 x 2532 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Blue |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
МониторHP EliteDisplay E273Q, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.


