Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторDell P2319H, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G10, i5-1350P, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
| Модел: | iPhone 13 Pro |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1284 x 2778 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) PDAF |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi 2 magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 160.8 x 78.1 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 4352 mAh |
| Тегло: | 240 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Gold |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2015) Silver, i5-7500, 16GB, 28GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
МониторHP EliteDisplay E232, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
МониторDell U3419W, 34" IPS UltraWide QHD 3440 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.


