Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопHP EliteBook 855 G8, RYZEN 7 PRO 5850U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1249.00 € / 2442.83 лв.
1124.00 € / 2198.35 лв.
МониторHP Z24U G3, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1209.00 € / 2364.60 лв.
1088.00 € / 2127.94 лв.
| Модел: | iPhone 14 Midnight |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (5-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (HBM), 1200 nits (peak) |
| Резолюция на дисплея: | 1170x2532 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, PDAF, SL 3D, HDR, 4K Video |
| Камера: | 12 MP, (wide), dual pixel PDAF, sensor-shift OIS + 12 MP, (wide), dual pixel PDAF, sensor-shift OIS, Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi 2 wireless charging |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM + eSIM |
| Цвят: | Midnight |
| Производител | Apple | Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
КомпютърHP ProDesk 400 G4 USFF, i5-8500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10750H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.


