Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Lavender Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонApple iPhone 16e 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
| Модел: | iPhone 5 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.3 GHz Swift |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1GB RAM |
| Памет: | 16GB за файлове и приложения |
| Видео карта: | PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.00" (10см) |
| Технология на дисплея: | LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 8MP, автофокус, светкавица |
| Аудио: | High Definition Audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano SIM |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Apple |
Перфектен баланс между цена и функционалност, която не може да Ви бъде предложена от никой друг освен от hop.bg!
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
689.00 € / 1347.57 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
