Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1119.00 € / 2188.57 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
719.00 € / 1406.24 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
| Модел: | A1457 |
| Клас: | смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Dual-core 1.3 GHz Cyclone (ARM v8-based) |
| Чипсет: | Apple A7 (28 nm) |
| РАМ памет: | 1GB DDR3 |
| Памет: | 16GB вградена памет |
| Видео карта: | PowerVR G6430 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.00'' (10.16cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 1.2 MP, f/2.4, 31mm (standard) |
| Камера: | 8 MP, f/2.2, 29mm (standard), 1/3", 1.5µm, AF |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning port, 3.5mm jack |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0, A2DP |
| Сим карта: | nano-SIM |
| Цвят: | White/Silver |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 5S.
Модел, който няма нужда от представяне. Отличен дизайн, алуминиев корпус, бърз процесор, 1GB RAM памет, камера - 8 мегапиксела с по-голям сензор и двойна LED светкавица, Touch ID, с който може да заключите телефона си посредством пръстов отпечатък и само вие да имате достъп до устройството.
Перфектно съотношение в ръката, страхотен IPS дисплей с диагонал 4 инча, 16GB място за съхранение на файлове и приложения и с интуитивен потребителски интерфейс.
IPhone 5S е невероятен телефон, подходящ наследник на iPhone 5 с ключови подобрения в няколко много важни области: камера и изображения, по-интелигентен дисплей и тъч и като цяло подобрен контакт с потребителя.
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB, 128GB SSD + 500GB HDD, Nvidia GT640
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
КомпютърFujitsu Esprimo D556 SFF, i7-7700, 16GB, 512GB SSD, GeForce GTX 745
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
МониторSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.


