Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook 14u G6, i7-8565U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon Pro WX3200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 14" Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
МониторHP Z27q G3, 27 инча, IPS QHD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
| Модел: | iPhone 6 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.4 GHz Typhoon |
| Чипсет: | Apple A8 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет за данни: | 16GB |
| Видео карта: | PowerVR GX6450 (quad-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7'' инча (11.9см) |
| Технология на дисплея: | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 MP, HDR |
| Камера: | 8 MP, PDAF, dual-LED flash, HDR |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 138.1 x 67 x 6.9 mm |
| Батерия: | Li-Po 1810 mAh |
| Тегло: | 129 g |
| Bluetooth: | 4.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | космическо сиво |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 6 в сив цвят и 16GB място за файлове и приложения.
Модел смартфон с ключови подобрения от предшественика си iPhone 5s - производителност, камера, дисплей.
Оборудван е с бърз A8 64-битов процесор, 1GB RAM и 8MP основна камера.
Корпусът е със завършен и качествен дизайн. Стъклен и алуминиев материал се сливат безпроблемно и iPhone 6 изглежда чудесно в ръката ви.
Добре балансиран и достатъчно лек за размерите си - само 129 грама. 4.7-инчовият екран е със страхотно възпроизвеждане на цветовете и феноменален зрителен ъгъл и при най-ярка светлина.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони Apple iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB , 256GB SSD, Тъчскрийн, 14”IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
МониторDell P2425HE, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.


