Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
789.00 € / 1543.15 лв.
710.00 € / 1388.64 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
| Модел: | iPhone 6s |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Двуядрен 1.84 GHz Twister |
| Чипсет: | Apple A9 (14 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.9см) |
| Технология на дисплея: | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 5 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, AF, HDR, dual-LED flash |
| Аудио: | 16-bit/44.1kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | lightning port, 3.5mm jack |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Размери: | 138.3 x 67.1 x 7.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1715 mAh |
| Тегло: | 143 g |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | nano-SIM |
| Цвят: | Space Grey |
| Производител | Apple |
Употребяван, но реновиран смартфон Apple iPhone 6S, в сив цвят и 128GB вградена памет за файлове и приложения.
Модел, който няма нужда от представяне. Невероятен телефон, подходящ наследник на iPhone 6 с ключови подобрения и като цяло подобрен контакт с потребителя.
Дизайн, характерен за марката, алуминиев корпус, с перфектно съотношение в ръката. Бърз двуядрен Apple A9 процесор и 2GB RAM памет, с които операционната система работи гладко.
Камера - 12 мегапиксела, Live снимки, страхотен IPS дисплей с диагонал 4.7 инча и 3D тъч функция.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони Apple iPhone на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторFujitsu P34-9 US, 34'' IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
431.00 € / 842.96 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G10, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
584.00 € / 1142.20 лв.
КомпютриDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23D-10, 23" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.




