Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 17e 256GB Pink Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
225.00 € / 440.06 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A1419 (2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторHP Z27n, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 512GB Wi-Fi Silver Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
| Модел: | iPhone 6s |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.84 GHz Twister |
| Чипсет: | Apple A9 |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.93 см) |
| Технология на дисплея: | LED IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Разстояние между точките: | 326 ppi |
| Предна камера: | 5 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, Dual LED flash, HDR |
| Аудио: | Високоговорител Voice 66dB / Noise 64dB / Ring 65dB и 3,5 мм жак 16-bit/44.1kHz audio. |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | космическо сиво |
| Производител | Apple |
В ерата на високите технологии всички производители на мобилни устройства се надпреварват за превъзходство, като заливат пазара с множество модели с минимални разлики в параметрите. Компанията Apple се разграничава от този стереотип и пуска на пазара рядко нови модели, но всеки от тях блесва и става любимецът на публиката.
HOP.BG ви предлага един от доказалите се вече модели на Apple - iPhone 6s. Новостите в моделът са подобрена 12-мегапикселова камера, която е достатъчно добра да прави 4К видео и уникални снимки, без каквито и да било затруднения. Друга важна отличителна черта на моделът е увеличената му оперативна памет спрямо предшественика му iPhone 6, както и по-бързия процесор Apple A9.
Ние от HOP.BG Ви го предлагаме реновиран и готов да задоволи и най-капризния потребител. Ако не ни вярвате заповядайте в някой от шоурумите ни в градовете Плевен, Русе, Варна или София и се уверете сами. Ще го получите на атрактивна цена и с 12 месеца гаранция.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
МониторFujitsu B27-9TQ, 27" LED IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
