Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
Подобни продукти
ЛаптопDell Latitude 5580, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
МониторHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
МониторHP EliteDisplay E242, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Модел: | iPhone 7 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Четириядрен 2.34GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 32GB |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.93см) |
| Технология на дисплея: | LED, IPS |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, HDR, Quad LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| GSM - SIM: | Nano - Sim |
| Цвят: | Black |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
Работна станцияLenovo ThinkStation P520C Tower, W-2223, 32GB, 512GB SSD, Quadro P1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
МониторHP 32S, 32'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook 845 G7, RYZEN 5 4650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Studio x360 G5, i7-8750H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quаdro P1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
709.00 € / 1386.68 лв.
638.00 € / 1247.82 лв.


