Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.
МониторFujitsu Display E24-9 TOUCH, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | iPhone 8 Plus |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.5 инча (13.97 см) |
| Технология на дисплея: | Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Разстояние между точките: | ~401 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, Face detection |
| Камера: | 12 MP (wide), PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), PDAF, 2x optical zoom |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 158.4 x 78.1 x 7.5 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2691 mAh |
| Тегло: | 202 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad T470, i5-6300U, 16GB, 256GB, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
ЛаптопDell Latitude 7430, i5-1245U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.


