Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Mist Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G5, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
МониторHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
КомпютърLenovo ThinkCentre M920t Tower, i5-8600, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
КомпютърHP Elite Slice G2, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторDell P2719H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
| Модел: | iPhone XS MAX |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.5 инча (16.51см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina OLED |
| Резолюция на дисплея: | 1242 x 2688 |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) PDAF, OIS + 12 MP (telephoto) PDAF, OIS, 2x optical zoom; HDR, 4-LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 157.5 x 77.4 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3174 mAh, Qi wireless charging |
| Тегло: | 208 g |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Gold |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ЛаптопDell Latitude 5540, i5-1335U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
709.00 € / 1386.68 лв.
638.00 € / 1247.82 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
