Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1299.00 € / 2540.62 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G10, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
584.00 € / 1142.20 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G3 USFF, i5-7500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | iPhone 11 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49 см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide), |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 150.9 x 75.7 x 8.3 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3110 mAh |
| Тегло: | 194 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Green |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 820 G4, i5-7200U, 16GB, 512GB SSD, 12.5" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
170.00 € / 332.49 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
779.00 € / 1523.59 лв.
701.00 € / 1371.04 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.


