Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
869.00 € / 1699.62 лв.
839.00 € / 1640.94 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | iPhone 11 Pro |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.8 инча (14.73 см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1125 x 2436 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide), dual pixel PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), 2x optical zoom + 12 MP (ultrawide) 120˚ |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lightning |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi wireless charging |
| Размери: | 144 x 71.4 x 8.1 мм |
| Батерия: | Li-Ion 3046 mAh |
| Тегло: | 188 гр. |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Apple | Гаранция: | 12 месеца |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 11 Pro 64GB Matte Gold
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
МониторDell UltraSharp U3223QZ, 32"HDR, IPS 4K 3840 x 2160
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.


