Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
КомпютърLenovo ThinkSmart Hub 500, i5-7500T, 16GB, 128GB SSD, Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
224.00 € / 438.11 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2015) Silver, i5-7500, 16GB, 28GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
479.00 € / 936.84 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
Работна станцияDell Precision 7810, E5-2640 v3, 32GB DDR4, 2TB HDD, W4100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
| Модел: | iPhone 11 Pro Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 512GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.5 инча (16.51см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Резолюция на дисплея: | 1242 x 2688 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) + 12 MP (telephoto) + 12 MP (ultrawide), PDAF, OIS, HDR, 2x optical zoom |
| Интерфейси: | Lightning, USB 2.0 |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 158 x 77.8 x 8.1 мм |
| Батерия: | Li-Ion 3969 mAh |
| Тегло: | 226 гр |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, eSIM |
| Цвят: | Matte Gold |
| Производител | Apple |
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност - следи от употреба.
Снимките на реновираните с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторFujitsu B22W-7, 22" WSXGA+ 1680x1050
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.


