Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1149.00 € / 2247.25 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
959.00 € / 1875.64 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
| Модел: | iPhone 12 mini |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.4 инча (13.71см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2340 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 131.5 x 64.2 x 7.4 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2227 mAh |
| Тегло: | 135 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Blue |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G5 SFF, i5-9500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7050 SFF, i5-7500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
МониторFujitsu P34-9 US, 34'' IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Orange Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.


