Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Lavender Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Studio (1964) 2-in-1, i7-11370H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14.4" IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1269.00 € / 2481.95 лв.
1142.00 € / 2233.56 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Tъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1189.00 € / 2325.48 лв.
1070.00 € / 2092.74 лв.
| Модел: | iPhone 12 mini Green |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.4 инча (13.71см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, True Tone |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 2340 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), PDAIF, HDR + 12 MP, 120˚ (ultrawide) |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 131.5 x 64.2 x 7.4 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2227 mAh |
| Тегло: | 135 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Green |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
665.00 € / 1300.63 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G1 SFF, i5-4570, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.


