Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
МониторLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
Работна станцияDell Precision 5820 Tower, W-2102, 32GB, 512GB SSD, FirePro WX2100
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
422.00 € / 825.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Studio (1964) 2-in-1, i7-11370H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14.4" IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1269.00 € / 2481.95 лв.
1142.00 € / 2233.56 лв.
МониторDell UltraSharp U2413f, 24'' IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
| Модел: | iPhone 12 Pro Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 256GB SSD |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1284 x 2778 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) PDAF, OIS + 12 MP (telephoto), 2.5x optical zoom + 12 MP, 120˚ (ultrawide), Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama) |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 160.8 x 78.1 x 7.4 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3687 mAh |
| Тегло: | 228 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Pacific Blue |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
МониторPhilips 240B4Q, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
859.00 € / 1680.06 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Оригинална опаковка, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.




