Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1119.00 € / 2188.57 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 2TB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
МониторHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
| Модел: | iPhone 12 Pro Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.1 GHz Firestorm + 4x1.8 GHz Icestorm) |
| Чипсет: | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 512GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1284 x 2778 |
| Предна камера: | 12 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) PDAF, OIS + 12 MP (telephoto) + 12 MP (ultrawide) |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Да |
| Размери: | 160.8 x 78.1 x 7.4 mm |
| Тегло: | 228 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Graphite |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
МониторDell P2418HT Touch, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.


