Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
259.00 € / 506.56 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
759.00 € / 1484.47 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопDell Latitude 5420, i3-1125G4, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1030 G2, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080, Тъчскрийн
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
779.00 € / 1523.59 лв.
701.00 € / 1371.04 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8250U, 16GB, 256GB SSD, 15.6“ IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
КомпютърHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB DDR4, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
| Модел: | iPhone 13 Pro |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (17.01см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1284 x 2778 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP (wide), SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, 26mm (wide), dual pixel PDAF, OIS + 12 MP, 120˚ (ultrawide) PDAF |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi 2 magnetic fast wireless charging |
| Размери: | 160.8 x 78.1 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 4352 mAh |
| Тегло: | 240 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Graphite |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
ЛаптопPanasonic Toughbook CF-MX4, i5-5300U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24h-20, 24" IPS Quad HD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.


