Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 17 256GB Mist Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
669.00 € / 1308.45 лв.
639.00 € / 1249.78 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10750H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full UHD 3840x2160
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.
КомпютърDell OptiPlex 7050 SFF, i5-7500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
| Модел: | iPhone 14 Plus |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (5-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.7 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (HBM), 1200 nits (peak) |
| Резолюция на дисплея: | 1284 x 2778 пиксела |
| Предна камера: | 12 MP, f/2.4, 13mm, 120˚ (ultrawide) |
| Камера: | 12 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1/1.7", 1.9µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Екстри: | Qi magnetic fast wireless charging |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM + eSIM |
| Цвят: | Red |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
МониторFujitsu B23T-7, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9 Като Нов, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
619.00 € / 1210.66 лв.
557.00 € / 1089.40 лв.


