Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 17 256GB Black В оригинална опакова
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP ProBook 430 G7, i3-10110U, 16GB, 256GB SSD, 13.3" HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
МониторHP EliteDisplay E231, 23" Full HD 1920 x 1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
| Модел: | iPhone 15 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.46 GHz Everest + 4x2.02 GHz Sawtooth) |
| Чипсет: | Apple A16 Bionic (4 nm) |
| РАМ памет: | 6GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (5-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49 см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Резолюция на дисплея: | 1179x2556 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~461 ppi |
| Предна камера: | 12 MP, 23mm (wide), PDAF SL 3D |
| Камера: | 48 MP, 26mm (wide), dual pixel PDAF, sensor-shift OIS + 12 MP, 13mm, 120˚ (ultrawide), Dual-LED, dual-tone flash, HDR |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / 4G / 5G / SIM card |
| Размери: | 147.6 x 71.6 x 7.8 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3349 mAh |
| Тегло: | 171 гр. |
| Bluetooth: | 5.3, A2DP, LE |
| Цвят: | Blue |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
689.00 € / 1347.57 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
МониторDell UltraSharp U2715H, 27" IPS QHD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Pink
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.


