Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
439.00 € / 858.61 лв.
429.00 € / 839.05 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone 12 mini 128GB Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
179.00 € / 350.09 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue Като Нов Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
1299.00 € / 2540.62 лв.
Подобни продукти
МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторHP ProDisplay P223a, 21.5" W-LED, Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
КомпютриHP EliteOne 800 G4 All-in-One, i7-8700, 16GB, 256GB SSD, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) Space Gray Wi-Fi 64GB
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1189.00 € / 2325.48 лв.
1070.00 € / 2092.74 лв.
| Модел: | iPhone 7 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | 4-ядрен 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion (16 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus |
| Размер на дисплея: | 4.7'' инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 Пиксела |
| Разстояние между точките: | ~326 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, f/1.8, 28mm (wide), 1/3.0", PDAF, OIS |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Интерфейси: | Lighting port |
| Четец за карти: | Не |
| Екстри: | 3D Touch display & home button |
| Размери: | 138.3 x 67.1 x 7.1 mm |
| Батерия: | Li-Ion 1960 mAh |
| Тегло: | 138 g |
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Цвят: | розово злато |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24d-10, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
МониторHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.


