Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
Подобни продукти
МониторDell P2425HE, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
МониторHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
Работнистанции Fujitsu Celsius M770 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
789.00 € / 1543.15 лв.
710.00 € / 1388.64 лв.
МониторLenovo ThinkVision P24q-20, 23.8" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
| Модел: | iPhone 7 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Четириядрен 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr) |
| Чипсет: | Apple A10 Fusion (16 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 pixels |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, HDR, Quad LED flash |
| WIFI: | Да |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano sim |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Silver |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
Работна станцияHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB, 128GB SSD + 500GB HDD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, Apple M1 PRO, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024 x 1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
959.00 € / 1875.64 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 640 G9, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
МониторHP P244, 23.8" IPS Full HD 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.


