Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2020) 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2020) 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
869.00 € / 1699.62 лв.
839.00 € / 1640.94 лв.
ЛаптопDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 11,6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24i-10, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопDell Latitude 5521, i5-11400H, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Модел: | iPhone SE (2020) |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Чипсет: | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 пиксела |
| Предна камера: | 7 MP, HDR |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano SIM |
| Батерия: | 1821mAh Li-Ion |
| Тегло: | 144g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Червен |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2020) 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
МониторDell UltraSharp U2715H, 27" IPS QHD 2560x1440
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1259.00 € / 2462.39 лв.
1133.00 € / 2215.96 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
779.00 € / 1523.59 лв.
701.00 € / 1371.04 лв.


