Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопDell Latitude E5570, i5-6440HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
239.00 € / 467.44 лв.
215.00 € / 420.50 лв.
МониторHP 32S, 32'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
| Модел: | iPhone SE (2022) |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x3.22 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard) |
| Чипсет: | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | Retina IPS LCD, 625 nits (typ) |
| Резолюция на дисплея: | 750 x 1334 |
| Предна камера: | 7 MP, HDR |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad-LED dual-tone flash, HDR, panorama |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano SIM |
| Батерия: | 2018 mAh Li-Ion |
| Тегло: | 144g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Starlight |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторHP Z24n G2, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2015) Silver, i5-7500, 16GB, 28GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
665.00 € / 1300.63 лв.


