Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
МониторFujitsu P24-8WE NEO, 24" IPS WUXGA 1920 x 1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
| Модел: | iPhone X |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен 2.39 GHz (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.8 инча (14.73см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina OLED |
| Резолюция на дисплея: | 1125 x 2436 |
| Разстояние между точките: | ~458 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 2x 12 MP, dual pixel PDAF, OIS, optical zoom |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 143.6 x 70.9 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 2716 mAh |
| Тегло: | 174 g |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Производител | Apple |
Употребяван смартфон Apple iPhone X.
Изцяло подобрен и иновативен, със съществени разлики от предходните модели iPhone.
Apple iPhone X е целият екран - 5.8-инчов Супер Ретина дисплей с нови техники и технологии. За първи път Apple използват OLED екран - реалистични цветове, наситено черно, висока яркост и контраст 1 000 000:1.
Корпус с изцяло нов дизайн от неръждаема стомана и здраво стъкло.
Лесен за употреба и навигиране. Вместо да натискате home бутон, плъзвате с познатите ви жестове екрана и се връщате в главното меню.
Иновация и в камерата - не една, а две основни камери с оптична стабилизация на изображението, по-бърз 12MP обектив, сензори за дълбочина, нов филтър за цветовете, по-прецизни пиксели и нова телефото камера с OIS. За снимки с впечатляващо качество като от фото студио.
Функцията Face ID е новият сигурен начин да заключите телефона си. Тя се активира от TrueDepth камерата като маркира и анализира над 30 000 точки, за да създаде карта на лицето ви.
Моделът се задвижва от мощен и интелигентен процесор A11 Bionic, който според Apple е 70% по-бърз от A10 Fusion, 3GB RAM и бърз триядрен видеоускорител.
С подобрена iOS система с нови възможности и жестове. Изпращате съобщения с Animoji, персонализирате контролния център и се наслаждавате на нова музика в Apple Music.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Работна станцияHP Z230 Tower, Xeon E3-1226 V3, 16GB, 256GB SSD, Quadro K2200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
152.00 € / 297.29 лв.
КомпютърHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB DDR4, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
530.00 € / 1036.59 лв.
МониторHP EliteDisplay E231, 23" Full HD 1920 x 1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.
МониторDell UltraSharp U2414Hb, 24'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
ЛаптопHP Elitebook 830 G11, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.


