Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
МониторHP E24 G4, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
| Модел: | iPhone XR |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 128GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad LED flash, HDR |
| Четец за карти: | Не |
| Екстри: | GPS with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Размери: | 143.6 x 70.9 x 7.7 mm |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, Electronic SIM card (eSIM) |
| Цвят: | Black |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН (-) с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T2000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
679.00 € / 1328.01 лв.
611.00 € / 1195.01 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
859.00 € / 1680.06 лв.
773.00 € / 1511.86 лв.
Мобилна работнастанция HP Zbook Fury 17 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
845.00 € / 1652.68 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.


