Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
749.00 € / 1464.92 лв.
729.00 € / 1425.80 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
849.00 € / 1660.50 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Silver
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
МониторDell P2719H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
125.00 € / 244.48 лв.
| Модел: | iPhone XR |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7 nm) |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.1 инча (15.49см) |
| Технология на дисплея: | Liquid Retina IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 828 x 1792 пиксела |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad LED flash, HDR |
| Четец за карти: | Не |
| Екстри: | GPS with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| Размери: | 143.6 x 70.9 x 7.7 mm |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM, Electronic SIM card (eSIM) |
| Цвят: | Red |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
МониторSamsung S34E790C, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10750H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
