Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 16" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
Мобилна РаботнаСтанция HP ZBook Create G7, i9-10885H, 32GB, 2TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, RTX2080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
935.00 € / 1828.70 лв.
| Модел: | iPhone XS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 512GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 5.8 инча (14.73см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Резолюция на дисплея: | 1125 x 2436 |
| Предна камера: | 7MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP, dual pixel PDAF, OIS, HDR |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 630 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
458.00 € / 895.77 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.


