Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
759.00 € / 1484.47 лв.
683.00 € / 1335.83 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1159.00 € / 2266.81 лв.
1043.00 € / 2039.93 лв.
| Модел: | iPhone XS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.5 инча (16.51см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina OLED |
| Резолюция на дисплея: | 1242 x 2688 |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) PDAF, OIS + 12 MP (telephoto) PDAF, OIS, 2x optical zoom; HDR, 4-LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 157.5 x 77.4 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3174 mAh, Qi wireless charging |
| Тегло: | 208 g |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Gold |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10750H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, T1000
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
809.00 € / 1582.27 лв.
728.00 € / 1423.84 лв.
МониторHP EliteDisplay E242, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
МониторLenovo ThinkVision T24i-10, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторDell S2740LB, 27" AH-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.

