Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 16" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
КомпютриDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
269.00 € / 526.12 лв.
242.00 € / 473.31 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
| Модел: | iPhone XS Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest) |
| Чипсет: | Apple A12 Bionic (7 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 512GB |
| Видео карта: | Apple GPU (4-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.5 инча (16.51см) |
| Технология на дисплея: | Super Retina OLED, HDR10, Dolby Vision, 625 nits (HBM) |
| Резолюция на дисплея: | 1242 x 2688 |
| Предна камера: | 7 MP, SL 3D, HDR |
| Камера: | 12 MP (wide) PDAF, OIS + 12 MP (telephoto) PDAF, OIS, 2x optical zoom; HDR, 4-LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | LTE |
| Размери: | 157.5 x 77.4 x 7.7 mm |
| Батерия: | Li-Ion 3174 mAh, Qi wireless charging |
| Тегло: | 208 g |
| Сим карта: | Nano-SIM |
| Цвят: | Space Gray |
| Производител | Apple |
Продуктът е със следи от употреба или следи в следствие на транспортиране, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в тъмни или светли петънца по дисплея и/или драскотини.
Снимките на реновирани с леки следи от употреба продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние реновиран с леки следи от употреба с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърDell OptiPlex 7050 SFF, i5-7500, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Purple Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
665.00 € / 1300.63 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
МониторDell UltraSharp U2412M, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
59.00 € / 115.39 лв.
53.00 € / 103.66 лв.


