ЛаптопDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
МониторSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Studio (1964) 2-in-1, i7-11370H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14.4" IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1269.00 € / 2481.95 лв.
1142.00 € / 2233.56 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Модел: | M15 |
| Клас: | Геймърски/Професионален |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-8750H (9M, 2.20 GHz, до 4.10 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 |
| Памет за данни: | 256GB SSD |
| Видео карта: | NVIDIA GeForce RTX 2060 (192-bit, 6GB GDDR6) |
| Размер на дисплея: | 15.6 инча (39.62см) |
| Технология на дисплея: | AHVA |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD 144Hz |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Интерфейси: | mini DisplayPort, HDMI, USB 3.1, Thunderbolt 3 |
| Четец за карти: | Да |
| Производител | Dell |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на laptopi на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца (с възможност за 12) гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 430 G7, i3-10110U, 16GB, 256GB SSD, 13.3" HD 1366x768
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface 3, i5-1035G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2K 2256x1504
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, Apple M1 PRO, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024 x 1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
959.00 € / 1875.64 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.





