Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
629.00 € / 1230.22 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
839.00 € / 1640.94 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
ЛаптопApple Macbook Pro A2779 (2023) Space Gray, M2 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7760, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1089.00 € / 2129.90 лв.
980.00 € / 1916.71 лв.
ЛаптопDell Latitude 5420, i3-1125G4, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
Мобилна работнастанция HP Zbook Fury 17 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
845.00 € / 1652.68 лв.
ЛаптопHP ProBook 430 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
| Модел: | Apple MacBook A1181 |
| Клас: | Бизнес / домашен лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core 2 Duo T7200 2.00 GHz (4M Cache, 667 MHz FSB) |
| Чипсет: | Intel |
| РАМ памет: | 2GB DDR2 SODIMM |
| Памет за данни: | 250GB SATA |
| Видео карта: | Intel GMA 950 64MB |
| Размер на дисплея: | 13.3 инча (34 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1280 * 800 пиксела |
| Камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | COMBO / DVD-ROM и CD-RW записващо |
| LAN: | Вградена 10/100/1000 Гигабит |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Интерфейси: | 2 x USB 2.0, 1 x FireWire, 1 x mini-DVI |
| Тегло: | 2.36 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
APPLE MACBOOK A1181 притежава уникален, впечатляващ външен вид, здрав и стабилен корпус и дълъг списък с допълнителни екстри. Моделът се отличава с 13.3 инча (34 см. в диагонал) широкоекранен дисплей, с резолюция 1280 на 800 пиксела. Процесорът е двуядрен, Intel Core 2 Duo T7200 4M Cache. Оперативната памет е 2 GB DDR2, a дисковото пространство е 120 GB SATA – достатъчно за съхранение на файлове и всякаква лична информация. Видео-картата е вградена, Intel GMA 950. Списъкът с функционалности за този модел лаптоп можем да продължим с налична камера, комбинирано записващо устройство DVD ROM и CD-RW, WI-FI за безжична връзка с интернет и Bluetooth
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 820 G3, i7-6600U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 3561, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD,15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
569.00 € / 1112.87 лв.
512.00 € / 1001.38 лв.
ЛаптопDell Latitude 9510, i7-10710U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
494.00 € / 966.18 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
629.00 € / 1230.22 лв.
566.00 € / 1107.00 лв.
