Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Air M1 A2337 (2020) Space Gray, Apple M1, 8GB, 256GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M1 A2338 (2020) Space Gray, Apple M1, 16GB, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2018) Space Gray, i7-8850H, 16GB , 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
589.00 € / 1151.98 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 8GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600, Оригинална опаковка
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
479.00 € / 936.84 лв.
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
17.50 € / 34.23 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
| Модел: | MacBook AIR A1369 - 2011 |
| Клас: | Ултра преносим лаптоп |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i7-2677M(4M Cache, up to 2.90 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 256GB SSD |
| Видео карта: | Intel HD G3000/384MB |
| Размер на дисплея: | 13.3" инча (33.25 см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 900 |
| Предна камера: | HD уеб камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| WIFI: | Apple Wireless |
| Тегло: | 1.08kg. |
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.






