Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 MAX, 64GB, 1TB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024 x 1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1199.00 € / 2345.04 лв.
1099.00 € / 2149.46 лв.
ЛаптопApple MacBook Air M2 A2681 (2022) Blue, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.6'' Retina 2560 x 1664
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray Intel® Core™ i7-1068NG7, 32GB, 1TB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
579.00 € / 1132.43 лв.
529.00 € / 1034.63 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1707 (2017) Space Gray, i7-7820HQ, 16GB, 500GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
ЛаптопHP Elitebook 830 G11, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.
ЛаптопHP EliteBook 845 G7, RYZEN 5 4650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
МониторLenovo ThinkVision T2454pa, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопDell Latitude 7410, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
| Модел: | MacBook Pro 11.4 A1398 (Mid 2015) |
| Клас: | За дома и офиса |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-4980HQ (6M, 2.80 GHz, до 4.00 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 128GB SSD |
| Видео карта: | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Размер на дисплея: | 15.4'' инча (39.12см) |
| Технология на дисплея: | LED, Retina |
| Резолюция на дисплея: | 2880x1800 |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | няма |
| LAN: | няма |
| WIFI: | 802.11ac Wi-Fi |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3.0, Thunderbolt 2 |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи MacBook на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
МониторDell P2418HZm, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.




