Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro M2 Pro A2780 (2023) Space Gray, Apple M2 Pro, 16GB, 1TB SSD, 16.2'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1299.00 € / 2540.62 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A1398 (Mid 2015) Silver, i7-4870HQ, 16GB, 512GB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, R9 M370X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880HK, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
519.00 € / 1015.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.
ЛаптопApple MacBook Air A3113 (2024) Space Gray, Apple M3, 16GB, 512GB SSD, 13.6'' 2560x1664
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920 Тъчбар, Radeon Pro 5500M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
КомпютърApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
139.00 € / 271.86 лв.
| Модел: | A1278 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i5-3210M (3M Cache, up to 3.10 GHz, rPGA) |
| РАМ памет: | 8GB DDR3L 1600 MHz |
| Памет за данни: | 500GB SATA |
| Видео карта: | Вградена Intel HD Graphics 4000 |
| Размер на дисплея: | 13.3'' инча (33.78см) |
| Резолюция на дисплея: | 1280 x 800 пиксела |
| Предна камера: | Built-in FaceTime camera |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | 8X DL "SuperDrive" |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n (450 Mbit*) |
| Интерфейси: | firewire port, USB 2, USB 3, |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 wireless technology |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Apple |
Промоцията е валидна до 27.09.2018г. или до изчерпване на количеството.
Реновиран лаптоп от професионалната серия на Apple - MacBook Pro. Този любимец може да се похвали с мощен Intel® Core™ i5 процесор с тактова честота достигаща до 3.10GHz и 8GB оперативна памет. За да не се разделяте с информацията си, когато сте в движение това бижу притежава и 500GB твърд диск за съхраниение на файлове.
Гаранция 12 месеца - само oт HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Red
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
Appleзарядно А2347 USB-C white
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
17.50 € / 34.23 лв.
